Vrácení a výměna zboží

1) Výměna:

Objednali jste si zboží, které Vám nesedí? U nás to není žádný problém. Na výměnu zboží máte až 30 dní od převzetí!

Pravidla pro výměnu:

  • Zboží musí být nenošené,
  • musí odpovídat hygienickým podmínkám,
  • musí být v původním neponičeném obalu a s visačkou.
  • Z hygienických a zdravotních důvodů nelze vyměnit následující produkty: punčochy, punčocháče, ponožky, bodystocking, nalepovací podprsenky apod.
  • Zboží lze vyměnit i za kupón, který lze uplatnit na nákup jakýchkoliv produktů později - platnost takového kupónu pak bývá 6 měsíců.
  • Kupující zasílá zboží zpět na své vlastní náklady.
  • Na vyměněné zboží nelze uplatnit žádné dodatečné slevy.

Jak postupovat:

Zboží pečlivě zabalte a pošlete "doporučeně" společně s tímto formulářem.

Adresa pro vrácení zboží:

BELER fashion
Strojírenská 371/2
591 01 Žďár nad Sázavou
Česká republika
(Adresa neslouží pro osobní odběry ani vrácení)

Nemusíte se bát, že u nás za výměnu budete platit. Nové zboží Vám pošleme ZDARMA Českou poštou nebo Zásilkovnou! - Přeprava zdarma platí pouze v rámci ČR, ve 30 denní lhůtě a pouze pro první výměnu.


2) Vrácení - odstoupení od smlouvy:

Pokud jste zákazník - spotřebitel (výrobek jste nekoupili na IČO) v souladu s § 1829 odst. 1 občanského zákoníku máte právo bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Ustanovení zákona o odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů však nelze chápat jako možnost bezplatného zapůjčení zboží. Spotřebitel v případě využití práva na odstoupení od smlouvy do 14 dní od převzetí plnění, musí prodávajícímu bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 14 dnů od odstoupení od smlouvy vydat vše, co na základě kupní smlouvy získal.

Buďme k sobě ale upřímní - zboží, které vracíte, musí být nenošené, odpovídat hygienickým podmínkám, v původním neponičeném obalu a s visačkou.

V jakém případě nelze od kupní smlouvy odstoupit:

Spotřebitel bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu, od kupní smlouvy o dodávce zboží objednaného na zakázku, od kupní smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej tedy není možné vrátit. Nelze také odstoupit od smlouvy o zboží, jehož charakter to vylučuje, zejména z hygienických důvodů (např. nalepovací podprsenky, silikonové vycpávky, punčochy, punčochové kalhoty, ponožky, bodystocking, náušnice, plavky bez hygienické vložky apod.)
S ohledem na různorodost zboží je každý případ odstoupení od smlouvy řešen individuálně.

Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem (např. převezme-li si zákazník zboží v pátek, doba pro odstoupení se počítá od soboty včetně). V případě, že obdržíme oznámení o odstoupení od kupní smlouvy po této lhůtě, budou kupujícímu peníze převedeny na poukaz.

Pro odstoupení od smlouvy vyplňte tento formulář a se zbožím, nejlépe i s fakturou (není nutné, stačí číslo objednávky) pečlivě zabalené odešlete Českou poštou na adresu:

BELER fashion
Strojírenská 371/2
591 01 Žďár nad Sázavou
Česká republika
(Adresa neslouží pro osobní odběry ani vrácení)

Peníze jsou vráceny stejným způsobem, jakým byly prodávajícím od kupujícího přijaty. Tedy v případě platby přes platební bránu Gopay jsou vráceny opět přes Gopay, v ostatních případech na bankovní účet kupujícího. Peníze složenkou nevracíme!
Zásilky nikdy neposílejte na dobírku. Všechny zásilky, které obdržíme na dobírku, budou automaticky odmítnuty. Peníze, které Vám za zboží náleží Vám vrátíme na účet.

Kupující zasílá zboží zpět na své vlastní náklady.

Ověřeno zákazníky