Vrácení a výměna zboží

1) Výměna:

Objednali jste si zboží, které Vám nesedí? U nás to není žádný problém. Na výměnu zboží máte až 30 dní od převzetí!

Pravidla pro výměnu:

  • Zboží musí být nenošené,
  • musí odpovídat hygienickým podmínkám,
  • musí být v původním neponičeném obalu a s visačkou.
  • Z hygienických a zdravotních důvodů nelze vyměnit následující produkty: punčochy, punčocháče, ponožky, bodystocking, nalepovací podprsenky.
  • V případě, že by Vámi zvolený produkt nebo velikost na výměnu již nebyla dostupná, nezoufejte, peníze Vám převedeme na kupón a budete si tak moct vybrat jiné zboží později.
  • Kupující zasílá zboží zpět na své vlastní náklady.

Jak postupovat:

Zboží pečlivě zabalte a pošlete "doporučeně" společně se vzkazem (nejlépe na papíře A4), kde uveďte, za jakou velikost či jaké zboží chcete vrácený produkt vyměnit. Je ale důležité kvůli správné identifikaci zásilky uvést číslo objednávky, jméno, příjmení a adresu na jakou bylo zboží objednáno.

Adresa pro vrácení zboží:

BELER fashion
Strojírenská 371/2
591 01 Žďár nad Sázavou
(Adresa neslouží pro osobní návštěvy)

Nemusíte se bát, že u nás za výměnu budete platit. Nové zboží Vám pošleme ZDARMA Českou poštou nebo Zásilkovnou! - Platí pouze pro výměnu v rámci ČR, ve 30 denní lhůtě a pouze pro první výměnu.

V případě, že chcete zboží vyměnit za zboží jiné hodnoty:

Cena nového zboží je vyšší než cena vraceného zboží – v tomto případě Vás budeme kontaktovat k úhradě cenového rozdílu zboží na náš bankovní účet. Pokud chcete rozdíl platit na dobírku, bude Vám k cenovému rozdílu účtován ještě příplatek za dobírku 50 Kč.

Cena nového zboží je nižší než cena vraceného zboží  – v tomto případě Vám vytvoříme slevový kupon na další objednávku v hodnotě cenového rozdílu. V případě, že chcete cenový rozdíl vrátit na účet, napište nám to, prosím, k průvodnímu dopisu včetně čísla účtu.

Na vyměněné zboží nelze uplatnit žádné slevy.


2) Vrácení - odstoupení od smlouvy:

Pokud jste zákazník - spotřebitel (výrobek jste nekoupili na IČO) v souladu s § 1829 odst. 1 občanského zákoníku máte právo bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Ustanovení zákona o odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů však nelze chápat jako možnost bezplatného zapůjčení zboží. Spotřebitel v případě využití práva na odstoupení od smlouvy do 14 dní od převzetí plnění, musí prodávajícímu bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 14 dnů od odstoupení od smlouvy vydat vše, co na základě kupní smlouvy získal.

Buďme k sobě ale upřímní - zboží, které vracíte, musí být nenošené, odpovídat hygienickým podmínkám, v původním neponičeném obalu a s visačkou.

V jakém případě nelze od kupní smlouvy odstoupit:

Spotřebitel bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu, od kupní smlouvy o dodávce zboží objednaného na zakázku, od kupní smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej tedy není možné vrátit. Nelze také odstoupit od smlouvy o zboží, jehož charakter to vylučuje, zejména z hygienických důvodů (např. nalepovací podprsenky, silikonové vycpávky, punčochy, punčochové kalhoty, ponožky, bodystocking, náušnice, plavky bez hygienické vložky apod.)
S ohledem na různorodost zboží je každý případ odstoupení od smlouvy řešen individuálně.

Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem (např. převezme-li si zákazník zboží v pátek, doba pro odstoupení se počítá od soboty včetně). V případě, že obdržíme oznámení o odstoupení od kupní smlouvy po této lhůtě, budou kupujícímu peníze převedeny na poukaz.

Pro odstoupení od smlouvy vyplňte tento formulář a se zbožím, nejlépe i s fakturou (není nutné, stačí číslo objednávky) pečlivě zabalené odešlete Českou poštou na adresu:

BELER fashion
Strojírenská 371/2
591 01 Žďár nad Sázavou
(Adresa neslouží pro osobní návštěvy)

Peníze jsou vráceny stejným způsobem, jakým byly prodávajícím od kupujícího přijaty. Tedy v případě platby přes platební bránu Gopay jsou vráceny opět přes Gopay, v ostatních případech na bankovní účet kupujícího. Peníze složenkou nevracíme!
Zásilky nikdy neposílejte na dobírku. Všechny zásilky, které obdržíme na dobírku, budou automaticky odmítnuty. Peníze, které Vám za zboží náleží Vám vrátíme na účet.

Kupující zasílá zboží zpět na své vlastní náklady.

Ověřeno zákazníky