Výhody nákupu na BELER.cz

Jelikož si svých zákazníků vážíme, zde jsou uvedeny důvody, proč nakupovat zrovna u nás.

 1. Štědré slevové akce
  Rádi rozdáváme radost a tak neustále vymýšlíme nové slevy a výhody, které můžete nákupem u nás získat. Stačí být bystrý a sledovat, co se u nás šustne a žádná sleva Vám neuteče. :-)

 2. 30 dní na výměnu zboží ZDARMA
  Objednali jste si velikost, která Vám nesedí? Vůbec nevadí. Zboží Vám do 30 dní vyměníme a zasíláme na naše náklady!

 3. 14 dní na vrácení
  Nejste spokojeni s produktem, který jste si objednali? Máte možnost odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní od doručení a my Vám vrátíme peníze!

 4. Výhra za nákup
  Nakupovat u nás je zábava. Díky nákupům u nás máte možnost zapojit se do soutěží, ve kterých můžete denně vyhrát ceny za statisíce korun. Soutěže zajišťuje Rondo.cz.

 5. Diskrétní balení
  Zboží posíláme v neprůhledných obálkách nebo krabicích. Pokud tedy objednáváte nějaké spodní nebo erotické prádlo, nemusíte mít strach, že by přepravce viděl obsah zásilky. Odesílatelem je BELER fashion.

 6. PPL, Česká pošta, Zásilkovna
  Máte na výběr až ze tří přepravců. Buďto PPL až domů, do zaměstnání nebo na výdejní místo PPL ParcelShop, Českou poštou, nebo si vyberte Zásilkovnu a zboží si vyzvedněte na některém z odběrných míst až se Vám to prostě bude hodit.

 7. Zasíláme i na Slovensko
  Ani zákazníci ze Slovenské republiky nepřijdou zkrátka. Zboží Vám zasíláme jak Českou -> Slovenskou poštou, tak i Zásilkovnou nebo PPL.

 8. Šetříme životní prostředí
  Veškeré faktury zasíláme pouze elektronicky na Váš email. Nemusíte se tedy bát, že by tiskem Vaší faktury nějaký strom utrpěl. :-)

 

Podívejte se na super kousky, z kterých můžete vybírat.

Ověřeno zákazníky